!! HOŞGELDİNİZ !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

psg_ twente

psg_ twente Empty psg_ twente

Mesaj tarafından fayadinho Salı Ara. 16, 2008 7:55 am

Psg - Twente

Gruptan çıkamamayı garantiliyen Psg evinde gruptan çıkmayı garantiliyen Twente ' yi ağırlıyor...

Psg aslında UEFA adına özellikle çok umutluydu.Ancak bu umut bana göre umutsuzluktu.Psg ' nin lige kötü başlayışı benim için zaten Psg ' nin gözümden düşmesi anlamına geldiği kesindi.Psg diğer senelere oranla oyunundaki düşüşünün farkında.Zaten bunu taa sezon öncesine dönerekten görebiliriz.Temsilcimiz Kayseri şuanda ligde bile zorlanırken az kalsın Kayseriye eleniceklerdi Psg.Zaten gruba düştüler ve kendilerini batırdılar...

Gelelim Hollanda ' nın yükseleğen değeri seyircilerinin " Kırmızı Şeytan " lakabını taktığı Twente ' ye.Twente ' de son dönemlerde gözle görülür bir gelişme var.Umarızki bu sürer.Hollanda liginden Psv , Ajax , Feyeenord gibi takımlardan büyük başarılara imza atan yok.Bir ilki mi gerçekleştirdiler ? Bana göre evet.Oyunlarının güzel olduğunu zaten söyledim.Uefa ' da da süperler.Artık kendileri açısından bu iş bu kadar kolay.3 maçta 6 puan toplamalarına rağmen 2.sırada yer alıyorlar.3. Schalke ' nin 4 maçta 4 puan aldığını hatırlatmakta gerek var...

Bu mücadelede Psg prestij mücadelesine önem verirmi çok bilinmez ama maçın Fransa ' da oynanacak olması kısır bir maça neden olacaktır
tahmin: 2.5 gol altı oran: 1.65

fayadinho

- Similar topics